Strona główna / Biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe

Podstawa każdej firmy - dobre biuro rachunkowe

Obecnie większość przedsiębiorstw korzysta z usług biur rachunkowych. By przetrwać na rynku, nie zgubić się w gąszczu przepisów i nie płacić kar – warto zatrudnić specjalistów.

czytaj

Wybór odpowiedniego biura rachunkowego

Profesjonalne biuro rachunkowe to w dużej mierze klucz do sukcesu każdej większej firmy. Dobry księgowy daje poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa. Jeśli jest specjalistą w swoim fachu, może podpowiedzieć wiele dogodnych dla naszego przedsiębiorstwa rozwiązań. Jak zatem znaleźć odpowiednie biuro rachunkowe?

czytaj

Sprawdzony księgowy- gwarancja rozwoju firmy

O dobrego księgowego nie jest łatwo. Powinien być to ktoś uczciwy, sumienny, wykształcony, a przy tym wszystkim zaangażowany i chętny do współpracy. Jak takiego znaleźć?

czytaj

Opodatkowanie internetowej sprzedaży aukcyjnej

Internetowa sprzedaż może być dobrą alternatywą dla pracy na etacie, zwłaszcza dla świeżo upieczonych matek, które większość swojej uwagi i czasu powinny poświęcać nowonarodzonemu dziecku. W ten sposób można zarabiać praktycznie bez wychodzenia z domu.

czytaj

Rozliczanie samochodu w firmie

Koszty związane z samochodem to jeden z najbardziej popularnych wydatków polskich przedsiębiorców. Jeśli tylko przedsiębiorca jest w stanie udowodnić, że samochód jest mu w firmie potrzebny, może rozliczać wydatki z nim związane. Co więcej, istnieje szeroki wachlarz zastosowań, które dają do tego prawo - samochód może być wykorzystywany zarówno na dojazdy do biura, wyjazdy w delegacje, jaki i spotkania z klientem.

czytaj

Amortyzacja

Podobno tylko grunty się nie starzeją, poza tym wszystkie środki trwałe posiadane przez przedsiębiorstwo ulegają zużyciu wraz z upływem czasu. Tracą też tym samym na wartości. Amortyzacja jest księgowym odzwierciedleniem tego zjawiska.

czytaj
20 lat zawodu doradcy podatkowego

© 2016 Tax Credit

projekt i wykonanie: agencja interaktywna cyberstudio.pl, cms: abeon cms abeon.pl