Strona główna / Pomysł na własny biznes

Pomysł na własny biznes

Jak zbudować dobry wizerunek firmy?

Pytanie, które każdy przedsiębiorca zadał sobie przynajmniej raz w trakcie swojej kariery - jak stworzyć dobry wizerunek swojej firmy? Czytaj dalej…

czytaj

Crowdfunding, czyli wykorzystaj Internet do pozyskania kapitału

Masz pomysł na projekt, który podoba się nie tylko tobie, lecz nie masz funduszy?

Pomyśl o crowdfundingu!

czytaj

Biznes czy e-biznes?

Nowe technologie dają coraz więcej możliwości. Projekty, które przynoszą ogromne dochody, powstają w sieci. W marcu 2008 roku autor portalu Facebook, Mark Zuckerberg, został najmłodszym miliarderem świata i nie jest jedynym w gronie najbogatszych, którzy zarabiają dzięki rozwojowi Internetu. W e-biznesie niektóre aspekty sa natomiast trudniejsze niż w "zwykłej" firmie.

czytaj

Jaką branżę wybrać, by odnieść sukces w biznesie?

Niestety, na postawione w tytule pytanie nie ma gotowej i sprawdzonej recepty. Wiele zależy od naszych predyspozycji, umiejętności i zasobów, jakimi dysponujemy (kontakty, doświadczenia, wykształcenie, kapitał itd.). Statystyki z ostatnich lat wskazują jednak, że niezależnie od tych czynników, lepiej jest aktualnie unikać pewnych branż.

czytaj

Recepta na dobry biznes?

Posiadanie własnej, dobrze prosperującej firmy to marzenie wielu, jednak nie jest to takie łatwe. Wielu przedsiębiorców otwiera wciąż przeróżne biznesy, ale tylko niektóre z nich potrafią przetrwać, nie mówiąc już o prospericie. Czy jest jakaś recepta na dobry biznes? Wydaje się, że takowej nie ma, ale przestrzeganie paru poniższych zasad znacznie zwiększy prawdopodobieństwo, że nasz biznes przetrwa, będzie się rozwijał, a nawet osiągnie sukces

czytaj

Młoda matka i franczyza

Wiele świeżo upieczonych matek nie chce lub nie może wrócić od razu do pracy na etat. Duża część z nich postanawia założyć swój własny biznes. Jeśli jesteś jedną z nich, a nie masz pomysłu na firmę, to być może warto, żebyś zastanowiła się nad franczyzą?

czytaj

Działalność we własnym mieszkaniu

Dla początkującego przedsiębiorcy opłaty za wynajęcie lokalu biurowego stanowią często barierę nie do przejścia. Dlatego warto rozpatrzyć prowadzenie firmy we własnym mieszkaniu, przynajmniej w początkowym okresie prowadzenia działalności.

czytaj
20 lat zawodu doradcy podatkowego

© 2016 Tax Credit

projekt i wykonanie: agencja interaktywna cyberstudio.pl, cms: abeon cms abeon.pl